products

Bezpieczeństwo Ruch Hydrauliczny Blokada dróg Bariery Podnoszenie kolumny Podnoszone elektrycznie Słupki

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Guangdong
Nazwa handlowa: SECUERA
Orzecznictwo: CE,RSOH
Numer modelu: ZA-H219
Minimalne zamówienie: 1
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Międzynarodowy standardowy pakiet
Zasady płatności: D / A, L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000 / zestawów / miesiąc
Szczegóły informacji
Nazwa produktu: Automatic Rising Road Blocker Rosnąca średnica uciągu: 11.219 * 600 * 6 mm, (średnica * wzrost * grubość ścianki) (inny rozmiar można dostosować)
Waga: 180 kg Czas narastania: 2 ~ 3s (regulowany)
stopień ochrony: IP67 Kontroler: 500 * 400 * 200 mm (można kontrolować do 6 kolumn podnoszących
materiał: 304 nie indukuje stali Moc systemu (w): 1,5 kW / 2,2 kW / 3,7 kW
Minimalne ciśnienie: może minąć ciężarówkę do przewozu kontenerów poniżej 80 ton Kontrola systemu: Elektrohydrauliczny

opis produktu

Elektrohydrauliczne zintegrowane słupki zabezpieczające Blokady drogowe zabezpieczające przed przeszkodami

Automatyczne podnoszenie dróg, blokowanie dróg hydraulicznych, urządzenia do blokowania dróg

Użyj zakresu:

Produkty są szeroko stosowane w transporcie miejskim, wojskowych i krajowych ważnych instytucjach i okolicach, na ulicach dla pieszych, autostradach, punktach poboru opłat, lotniskach, szkołach, bankach, dużych klubach, parkingach i wielu innych okazjach. Dzięki ograniczeniom dotyczącym przejeżdżających pojazdów skutecznie zagwarantowany jest porządek ruchu, czyli bezpieczeństwo głównych obiektów i miejsc.

 • 1. Bramy ważnych jednostek, takich jak organy państwowe i wojsko: instaluj blokady drogowe i przeciwlotnicze oraz kontroluj podnoszenie i opuszczanie za pomocą elektrycznego, zdalnego sterowania lub karty kredytowej, skutecznie zapobiegając wjazdowi jednostek zewnętrznych i nielegalnym pojazdom .
 • 2. Ulica dla pieszych: zainstaluj blokadę drogową na skrzyżowaniu ulicy dla pieszych. Blokada jest w stanie uniesionym i ogranicza wjazd i wyjazd z pojazdu. W nagłych wypadkach lub w szczególnych okolicznościach (takich jak pożar, pierwsza pomoc, inspekcja przywództwa itp.) Blokadę można szybko opuścić, aby umożliwić przejazd pojazdu.
 • 3. Pasek do izolacji dróg: W nie do końca zamkniętym pasie izolacji drogowej można zastosować barierę drogową, która zazwyczaj uniemożliwia skręcanie pojazdu w lewo lub zawracanie. W przypadku specjalnych warunków, takich jak budowa dróg i blokada dróg, blokady dróg mogą zostać obniżone, aby umożliwić przekierowanie pojazdów.
 • 4. Plac wielozadaniowy: W ciągu dnia wzrastają blokady dróg, pojazdy nie mogą wjeżdżać na plac, a plac jest wykorzystywany jako tymczasowy parking w nocy, a blokady dróg są opuszczane, a pojazdy mogą wjechać na parking.
 • 5. Otwarte parki: podwyższone blokady drogowe są instalowane na otwartych skrzyżowaniach parku. Zazwyczaj blokady drogowe podnoszą się, aby pojazdy nie mogły przejeżdżać, a goście mogą swobodnie podróżować. W przypadku szczególnych okoliczności opuść barierę windy, aby umożliwić przejazd pojazdu.
 • 6, Społeczność, banki, szkoły i inne miejsca, które ograniczają wjazd pojazdów i zapewniają efektywne wykorzystanie wyjść przeciwpożarowych.
 • 7. Droga ekspresowa: konieczne jest pilne zamknięcie drogi i skorzystanie z automatycznego podnoszącego się stosu drogowego, który jest wygodny i szybki, i może rozwiązać problem niedostatecznej siły policyjnej.

Wprowadzenie do parametru:

Kontrola systemu elektro-hydrauliczne
Minimalne ciśnienie może przejechać ciężarówką kontenerową poniżej 80 ton
Zasilacz 220V
Moc systemu (w) 1,5KW / 2,2KW / 3,7KW.
Rosnący czas ≤ 3S (regulowany)
Czas padania ≤ 1S (regulowany)
Temperatura pracy -35 ° C ~ 75 ° C (odpowiedni).
Środowisko przechowywania -10 ° C ~ 65 ° C, deszcz, wilgoć i kurz
Materiał 304 nie wywołuje stali
Kolor różne kolory (opcjonalnie)
Rosnąca średnica słupka 219 * 600 * 6mm, (średnica * wzrost * grubość ścianki) (można dostosować inny rozmiar)
Kontroler 500 * 400 * 200mm (można kontrolować do 6 kolumn podnoszących

Wydajność produktu:

 • 1. Struktura jest solidna i trwała, o dużej nośności, stabilnej pracy i niskim poziomie hałasu.
 • 2, przejąć kontrolę, wydajność systemu jest stabilny i niezawodny, łatwy do zintegrowania.
 • 3. Kolumna podnosząca i inne urządzenia, takie jak bramka bramy, są ze sobą połączone i sterowane, a także mogą być łączone z innymi urządzeniami sterującymi w celu realizacji automatycznego sterowania.
 • 4. W przypadku awarii zasilania lub awarii, jeżeli kolumnę podnoszącą należy obniżyć w stanie uniesionym, podniesioną kolumnę można ręcznie obniżyć do pozycji poziomej, aby umożliwić przejazd pojazdu.
 • 5. Przyjmując międzynarodową wiodącą niskociśnieniową technologię napędu hydraulicznego, cały system jest bezpieczny, niezawodny i stabilny.
 • 6. Urządzenie zdalnego sterowania: Za pomocą bezprzewodowego pilota zdalnego sterowania można go podnieść w odległości 30 metrów od kontrolera (zgodnie ze środowiskiem komunikacji radiowej na miejscu).

Szczegóły kontaktu
Jason

Numer telefonu : +8613691883242

WhatsApp : 8613691883242